Сьогоднішню тему я хочу присвятити плагіату в інтернеті. Для багатьох вебмайстрів це питання є хворобою, бо писати унікальні статті не просто, і стає прикро, коли твою статтю крадуть і навіть не вказують посилання на джерело. Звертаюся до всіх! Майте повагу до чужої праці і ставте гіперпосилання на сайт-джерело інформації.
Для початку хочу всіх попередити, що якщо знайдуться охочі поцупити ваш контент, то вони зроблять це в будь-якому випадку. Звідси виникає перша порада:
1. Не публікувати свої статті. Це відноситься зокрема до тих, хто веде свої щоденники і блоги "для душі". Наприклад, пише вірші або є завзятим кулінаром. Якщо ви хочете зберегти в таємниці своє творіння, то пишіть його у зошиті, а не в мережі.
Якщо ви є веб-майстром, то вам може допомогти наступна порада:
Якщо ви є веб-майстром, то вам може допомогти наступна порада:
2. Поставте захист від виділення, копіювання або роботи правої клавіші мишки. Інформації з цього приводу в мережі дуже багато.
Але тут є свій мінус. Якщо у вас, наприклад, SEO-сайт або блог, то ви будете викладати коди скриптів або гаджетів. А користувачам їх необхідно буде скопіювати для роботи. зрозуміло, що вони до вас більше не прийдуть, оскільки вони не отримали на вашому сайті того, за чим вони прийшли - HTML-код вони так й не скопіювали.
Звичайно, можна заборонити виділяти або копіювати окремий текст, але знову ж таки це може відгукнутися ... Та й робити це постійно буде клопіткою справою. Тому захистити частину тексту можна наступним способом:
Ця порада підійде в тому випадку, якщо ви створюєте статтю ключевикам, тобто вона не має істотного значення для сайту, але її добре знаходять пошукачі.
Ну начебто це основні способи захисту. якщо хтось знає ще, то прошу вас відписатися в коментарях!
Читати більше
Комментариев нет:
Отправить комментарий